Orofluido Argan Hair Shampoo

OfertaLek 1,600.00 ALL
0.0

Shampo Orofluido e mbushur me Vaj Argani eshte nje shampo hidratuese e cila jep butesi, lemueshmeri dhe shkelqim me aromen delikate dhe unike te Orofluido.

Masa: 240ml

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.