Restart Curls Nourishing Conditioner

OfertaLek 1,700.00 ALL

Balsam hidratues kacurrelash i cili pergatit floket per stilim per afatgjate duke ruajtur elasticitetin, definicionin dhe lageshtine e flokeve. Me Jojoba Oil. Nuk permban Silikone apo Paraben.

Masa: 200ml
Linja e plote Restart Curls:

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.