Restart Curls Refreshing Tonic

OfertaLek 3,000.00 ALL

Aplikojeni si rifreskues kacurrelash diten e neserme pas larjes dhe stilimit te flokeve. Rikthen teksturen dhe definicionin, kontrollon frizz. Perfundim dhe ndjesi natyrale. Me vaj Jojoba. Pa Silikone. Formule Vegane.

Linja e plote Restart Curls:

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.