Orofluido Argan Body Cream

OfertaLek 1,700.00 ALL

Krem trupi hidratues i mbushur me Vaj Argani. Krem trupi vegan i cili e le lekuren e bute, me pamje te shendetshme dhe me aromen delikate unike Orofluido.

Masa: 200ml

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.