Orofluido Argan Hair Conditioner

OfertaLek 4,200.00 ALL
0.0

Balsami Orofluido i mbushur me Vaj Argani ndihmon ne rigjenerimin dhe mirembajtjen e flokeve duke ruajtur lemushmerine dhe shkelqimin per kohe te gjate. Arome delikate dhe unike e Orofluido.

Masa: 1000ml

Sugjerime

Produkte te ngjashme, alternativa ose plotesuese qe mund tju interesojne.